Tosyaspor antrenörü Ferit Yücebıyık, Özel İdare KHS ile oynayacakları play-out karşılaşması öncesi yaptığı açıklamada, “Tosyaspor olarak başta taraftarlarımız ve yöneticilerimiz olmak üzere bizler ve oyuncularımız maça hazırız” dedi.
Erol Gücük ve Cengiz Kasap ile birlikte Özel İdare KHS’yi detaylı bir şekilde analiz ettiklerini ifade eden Ferit Yücebıyık şunları söyledi:
“Hangi bölgelerde güçlüler nerelerde zafiyetleri var, çok iyi biliyoruz. Şu an için takımımızda eksik veya cezalı oyuncumuz yok. Tosyaspor olarak başta taraftarlarımız ve yöneticilerimiz olmak üzere bizler ve oyuncularımız maça hazırız. Tosyaspor her zaman böyle final maçlarını oynamış ve o tecrübeye sahip bir takım. Şu iki haftalık periyotta iki adet hazırlık maçı oynadık. Maçın stresini ve kaldırabilecek ve oyun zekası ile maçı alabilecek teknik bir kadroya ve oyuncu grubuna sahibiz. İnşallah oynayacağımız final maçında taraftarımızın desteği ile güzel futbol sonrası maçı kazanacağız.”