“Galibiyete yakın olan bizdik”

Kastamonuspor Teknik Direktörü Ahmet Duman, 0-0 biten maçta galibiyete yakın tarafın kendileri olduğunu, verilmeyen penaltıları ve direkten dönen bir topları olduğunu söyledi, Yaşar’ın sakatlanıp çıkmasının son bölümde kendilerini hücum bakımından sıkıntıya soktuğunu söyledi.
0-0 sonuçlanan maç sonrası değerlendirmede bulunan Duman, şampiyonluk yarışında şu anda en güçlü rakipleri olan gözüken Niğde Belediyespor’la kendi sahasında karşılaştıklarını hatırlattı ve “Oyunun ilk dakikadan son dakikasına kontrol bizdeydi. Niğde Belediyespor’u sahasında mağlup edebilirdik ama olmadı” dedi.
Yaşar’ın sakatlık nedeniyle bitime 20 dakika kala oyundan çıkmasına değinen Duman, “Yaşar’ın oyundan çıkması bizi olumsuz etkiledi. Hücum bölgesinde sıkıntılar yaşadık. Rakip risk aldı, ama biz de bu arada gol atabilirdik. Karşılaşmada hakemin hem ilk yarıda hem de ikinci yarıda lehimize vermediği penaltılar var” diye konuştu.
“Sonuç olarak şampiyonluk yarışında bizim rakibimiz Niğde Belediyespor” diyen Duman; “Yenemedik, ama puanları paylaştık. Centilmence geçen çok güzel bir maç oldu. Niğde Belediyespor yöneticilerinemisafirperverlik için teşekkür ediyorum. Taraftarını ayrıca kutluyorum. Örnek taraftarlık yaptılar. Kazanmamız gerekiyordu kazanamadık. Ama kaybetmeden dönüyoruz” dedi.