Genç MÜSİAD’da görev dağılımı

  • Kurul Başkanı Oğuz Küçükkapucu, “Gençlerimizi her geçen gün hızlı bir şekilde değişen ve gelişen iş dünyasına hazırlamak, üretim odaklı projeler üretmek ve MÜSİAD’ın yurtiçi ve yurtdışı network ağından en iyi şekilde istifade etmek gayesi ile çalışmalarımızı planlamaktayız” dedi.

 

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (MÜSİAD) Kastamonu Gençlik Kurulu’nunOğuz Küçükkapucu başkanlığındaki yeni yönetim kurulu görev dağılımı yaptı.

Barış Can Kara ve Mustafa Karabıyık üst kurul başkanlığı görevini üstlenirken, Onur Özcan Üye Geliştirme Komitesi Başkanı, Ömer Çelik Hamilik Komitesi Başkanı, Canberk Kitiroğlu Paydaşlar Komitesi Başkanı, Oğuzhan Can Kültür, Medya ve Penetrasyon Komitesi Başkanı, Salih Kuzuoğlu Üniversiteler Komitesi Başkanı, Barış Demir Ticaret ve Üretim Komitesi Başkanı, Emrullah Şahin Girişimcilik Komitesi Başkanı, Ömer Özcan Ortaklık ve Yatırım Komitesi Başkanı, Gürcan Gürbüz ise Fonlama Komitesi Başkanı oldu.

Genç MÜSİAD Kastamonu Başkanı Oğuz Küçükkapucu, ‘’Yeni yönetim kuruluna seçilen arkadaşlarımızın sorumlu oldukları alanlarda en iyi şekilde hizmet edeceklerine inancım tamdır. Gençlerimizi her geçen gün hızlı bir şekilde değişen ve gelişen iş dünyasına hazırlamak, üretim odaklı projeler üretmek ve MÜSİAD’ın yurtiçi ve yurtdışı network ağından en iyi şekilde istifade etmek gayesi ile çalışmalarımızı planlamaktayız. Peygamber efendimizin bir hadisi şerifinde buyurduğu gibi ‘İnsanların en hayırlısı insanlığa faydalı olandır’ şiarı ile görevimizi en iyi şekilde yerine getireceğiz. ‘’ dedi.