Genç Parti’de hareketlenme

????????????????????????????????????
  • Merkez İlçe’nin kongresi yapıldı, başkanlığa Nihat Kebapçı seçildi.
  • Kebapçı, “Genel Başkanımız Cem Uzan’ın Türkiye gelişinin hukuki süreci başladı. İnşallah en kısa sürede büyük kurultayla birlikte partisinin başına geçecek.  İnşallah hizmet  yarışında Genç Parti’de oy pusulasındaki yerini alacaktır” dedi.

Genç Parti’nin Ünal Düğün Salonu’nda yapılan  Merkez İlçe 1’inci Olağan Kongresi’nde başkanlığa Nihat Kebapçı seçilirken, partinin ilçelerde de teşkilatlanmaya başladı.

Yapılan kongreyi değerlendiren Merkez İlçe Başkanı Nihat Kebapçı, şunları söyledi:

“Genel Başkanımız Cem Uzan’ın Türkiye gelişinin hukuki süreci başladı. İnşallah en kısa sürede büyük kurultayla birlikte partisinin başına geçecek.  İnşallah hizmet  yarışında Genç Parti’de oy pusulasındaki yerini alacaktır. Merkez İlçe Başkanlığı bana uygun görüldü. Delegelerin tüm oyunu alarak, listemizle birlikte  başkan seçildim. İleri ki günlerde daha güzel şeyle yapacağız. Hizmet yarışında bizde varız. İl Başkanımız Mete Tafracıyla birlikte elimizden ne gelirse yapacağız. Memlekete çakılacak bir çiviye, bir çekiçte biz vuralım istiyoruz. Partimizle birlikte yürüyeceğiz. İlçelerimizde teşkilatlanmamız başladı. Tosya’nın Kongresini yaptık, diğer ilçelerimizde sona yaklaşıldı. Kısa sürede ilçelerimizin kongresini yapacağız. Ardından da İl Kongre’mizi yaparak, hizmete başlayacağız.”

Geçici mazbatayı Genç Parti Çankırı İl Başkanı Murat Uyar’ın elinden aldığını ifade eden Kebapçı,  kongreye katılan Genç Parti Çorum İl Başkanı Kamil Ağdaş ve tüm  katılımcılara teşekkürlerini iletti.