GMG KSK Özel Anadolu işbirliği

GMG Kastamonuspor ile Kastamonu Özel Anadolu Hastanesi arasında sağlık sponsorluğu anlaşması imzalandı. Özel Anadolu Hastanesi’nde düzenlenen programa Anadolu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Recep Dinler ve yönetim kurulu üyeleri ile GMG Kastamonuspor Başkanı Enes Ege Aygün ve Yönetim Kurulu üyesi Tolgahan Özcan katılım sağladı.

GMG Kastamonuspor Başkanı Enes Ege Aygün, “Özel Anadolu Hastanesi, Kastamonuspor’un uzun yıllardır sponsorluğunu zaten yapmaktaydı. Bu sene de Recep Dinler Bey ile görüştük, yine sponsor olacaklarını ifade ettiler. Çok sevindik. Anadolu Hastanesi Kastamonu’nun en büyük değerlerinden birisi. Birlikte hareket ettiğimiz için çok mutluyuz. Bu sene bilindiği gibi kovid salgını var, bu konuda da bize sağ olsunlar çok destek veriyorlar. Tekrar çok teşekkür ediyoruz. Bu anlaşma için çok mutluyuz. Aslında sezon başından beri bizimle birlikteler ama yoğunluktan dolayı bunu resmileştirememiştik. Bugün birlikteliğimizi bu programla taçlandırdık” ifadelerini kullandı.

“KASTAMONUSPOR’UN HER ZAMAN YANINDAYIZ”

Özel Anadolu Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Recep Dinler ise şu ifadeleri kullandı: “Kastamonu Özel Anadolu Hastanesi geçmişte olduğu gibi şimdi de yanında. Özellikle Enes başkana ve babaları Cengiz Aygün beye Kastamonuspor’a vermiş olduğu maddi manevi desteklerden dolayı teşekkür ediyoruz. Bundan sonra her zaman yanlarında olduğumuzu iletiyor, başarılar diliyoruz.”