“Görevin sorumluluğunu çok iyi biliyoruz”

KATSO seçiminden galibiyetle çıkan Oğuz Fındıkoğlu, yaptığı açıklamada “Teveccüh gösterilen görevin yükünü ve sorumluluğunu çok iyi bildiklerini” belirtti ve seçim öncesi açıkladıkları projeleri ve taahhütleri en kısa sürede yerine getirmenin gayreti içerisinde olacaklarını söyledi.

 

Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası (KATSO) seçimlerinden istedikleri sonuçla çıkmayı başaran Oğuz Fındıkoğlu, yaklaşık yüzde 80 katılım oranı ile demokratik, şeffaf, etik kurallarına uygun bir seçim yaşadıklarını kaydetti ve,seçimlere katılan tüm oda üyelerine teşekkürlerini sundu.

Görevi devir alacakları yönetim kurulu ve meclis üyelerine de bu güne kadar yapmış oldukları hizmetlerden dolayı şükranlarını sunan Fındıkoğlu, yaptığı açıklamada, “Bu seçimlerin nezih bir şekilde gerçekleşmesinde büyük payı olan, il ve ilçe seçim kurulu görevlileri, güvenlik güçleri, KATSO çalışanları, basın mensupları ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.  Üyelerimizi temsilen meclis üyeliği ve meslek komitelerine seçilen arkadaşlarımıza da hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyor, yeni alacakları görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Teveccüh gösterilen görevin yükünü ve sorumluluğunu çok iyi bildiklerine dikkat çeken Fındıkoğlu, en kısa sürede seçim öncesi açıkladıkları projeleri ve taahhütleri yerine getirmenin gayreti içerisinde olacaklarını söyledi.

Fındıkoğlu açıklamasının sonunda; “KATSO’da açacağımız yeni bir sayfa ile büyük işlere imza atmak için yolumuzda yürüyeceğiz. Seçim sonuçları, KATSO’nun ne kadar taze bir nefes alma ihtiyacının olduğunu da ortaya koymuştur. Ülkemizin en köklü odalarından biri olan Kastamonu Ticaret ve Sanayi Odası’nın, ilimizin ekonomisinin lokomotifi olduğu bilinci ile çalışacağız. Seçim sonuçlarının ilimiz iş dünyasına hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.