Hamzaoğlu ve Canbolat ailelerinin mutlu günü

 

Şehrimizin tanınmış işadamlarından Hayati Hamzaoğlu ve eşi Vildan Hamzaoğlu’nun kızı, Belediye Meclis üyesi Av. Metahan Hamzaoğlu’nun kardeşi, Nevşehir Devlet Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev yapan Uzm.Dr.Kübra Hamzaoğlu ile Adana Büyükşehir Belediyesi’nin emekli Yazı İşleri Müdürü Hidayet Canbolat ve eşi Çukurova Üniversitesi’nden emekli  Emine Canbolat’ın oğlu Ege Üniversitesi’nde Plastik Cerrahı olarak görev yapan Dr. Ozan Can Canbolat, önceki akşam Gölköy Yaşam Resort da düzenlenen törenle evlendiler.

Kübra ve Ozan Can çiftinin nikâhını Belediye Başkanı Opr. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu kıyarken, şahitliklerini ise eski İçişleri Bakanı Murat Başesgioğlu, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Sait Gönen, Çapa Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hüseyin Oflaz, Ankara Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ömer Saylar, Adnan Menderes Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Kaan Özalpay, Ege Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Murat Büyükaydın, MHP İl Başkanı  Emin Çınar, 24. Dönem Kastamonu Milletvekili Hasan Altan, MHP önceki dönem genel başkan yardımcısı Ziya Yılmazbilen, MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Şahin Gürz, MHP Merkez Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Aydın, İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Öğretim Üyesi Prof Dr. Abdullah Tüter yaptı. Aile cüzdanını Sait Gönen ile Murat Başesgioğlu çifte birlikte verdi.

Sedat Tüysüzoğlu, Sertaç Balcı ve Orkestrası, TriOnStage Grubu’nun sahne performansları düğüne büyük renk katarken, Hamzaoğlu ve Canbolat ailelerinin dost ve akrabaları da düğüne katılarak genç çifti mutlu günlerinde yalnız bırakmadı.

Kübra ve Ozan Can çiftine ömür boyu mutluluklar diler, ailelerini de kutlarız. CM