“Harika bir çalışma ortamımız var”

Duman'dan ilk kamp değerlendirmesi

Kastamonuspor 1966 Teknik Direktörü Ahmet Duman, Antalya Belek’te devam eden kampla ilgili ilk değerlendirmesini yaptı ve “Çok iyi bir çalışma ortamımız var” dedi.

Belek Rui Kaya Otel’e ait sahaların ve otelin sunduğu konfor ve rahatın takıma olumlu katkısı olduğunu belirten Ahmet Duman, “Devre arası hazırlıklarımıza başladık. Çok iyi bir çalışma ortamına sahibiz. Konakladığımız otele ait sahalar gerçek anlamda çok iyi. Antrenmanlarımızda buna bağlı olarak çok coşkulu geçiyor. İlk iki günde futbolcularımın istekli ve arzulu performanslarından çok memnunum” dedi

Ziraat Türkiye Kupası karşılaşmaları nedeniyle diğer rakiplere göre geç kampa girdiklerini de hatırlatan Ahmet Duman, bu açığı yeni yıl tatilinde çalışarak bir nebze de olsa telafi etmek istediklerini kaydetti.

YENİ YILDA TATİL YOK

Bugün ve yarın da ara vermeden hazırlıklarını sürdüreceklerini söyleyen Ahmet Duman, “Yeni yıl tatili yapmayacağız. Faydalı bir kamp dönemi geçirmek istiyoruz. Bu nedenlede ara vermeden antrenmanlarımıza devam edeceğiz” dedi.