İF-ART resim yarışmalarında Lise bayrağı

İF – ART tarafından Türkiye genelinde düzenlenen, özel okullarda ya da devlet okullarında eğitim veren görsel sanatlar / resim öğretmenleri ve lise öğrencilerinin katıldığı “Öğretmenimle El Ele Resim Yarışması”nın Eylül ayı birincileri Abdurrahmanpaşa Lisesi Görsel Sanatlar Öğretmeni Özlem Günsal ve 11/A sınıfı öğrencisi Melih Kuyulu oldu.

Temmuz – Aralık ayları arasında 6 ay süreyle devam eden ve ilk üçe girenlerin her ayın 20’sinde ilan edildiği yarışmada birinciliği elde eden Günsal ve Kuyulu bu sonuçla hem belirlenen para ödülünün, hem de Aralık ayı yarışmasına katılma hakkının sahibi oldular.

Ayrıca Melih Kuyulu, öğrenim hayatı boyunca Orhan Karadoğaneğitim bursu almaya hak kazandı.

24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle düzenlenen resim yarışmasında da Özlem Günsal Öğretmenin çalışması satın alınacak eserler arasına girerek İf-Artkoleksiyonuna dahil edildi.

Bu arada, İf-Art’ın sahipleri Emel – Orhan Karadoğançifti, 29 Ekim dolayısıyla düzenledikleri yarışmaya gösterdikleri katılım ilgisinden dolayı branş öğretmeni Özlem Günsal başta olmak üzere Abdurrahmanpaşa Lisesi öğrencilerine özel bir teşekkür mesajı yayınladı.