İkbal’den Bolu değerlendirmesi

Araç Belediyespor Antrenörü Muhammed Fatih İkbal, yarın Bolu Belediyesi Spor Kulübü’yle oynayacakları Hentbol Kadınlar 1’inci Lig 23’üncü hafta karşılaşması öncesinde açıklamalarda bulundu.

Fatih İkbal, “Ligin ilk devresinde deplasmanda kazandığımız bir maçtı. Bu karşılaşmayı da kazanarak Süper Lig için önemli bir eşiği daha atlatmak istiyoruz. Sezon başında koyduğumuz Süper Lig hedefine artık çok daha yakınız.”

“BİR AN ÖNCE LİG BİTSİN İSTİYORUZ”
“Bu sezon korona virüsün olumsuz etkisini en çok hisseden kulüplerden birisi oldu. Ritmimizi yakalıyoruz, kovid yüzünden tekrar başladığımız yere geri dönüyoruz. Hatırlanacağı üzere bir önceki hafta oynayacağımız maç da takımımızdaki kovid dolayısıyla ertelenmişti. Bu karşılaşma öncesinde karantinadan çıkmış olsak da 4 sakat oyuncumuz var; 2 oyuncumuz ameliyat olacak diğer iki oyuncumuz ise tedavi sürecinde. Kadro derinliğimizin de olmadığı göz önüne alındığında artık bir an önce lig bitsin istiyoruz.”

“GENÇ VE DİNAMİK BİR EKİPLE KARŞILAŞACAĞIZ”
“Genç, dinamik bir ekiple karşılaşacağız. Genç olmalarının yanı sıra takımında iki de tecrübeli oyuncu bulunduran bir ekibi konuk edeceğiz. Hızlı oynamayı seven rakip, dikkatli olmak gerekiyor.”