İkinci devre maç takvimi

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) 2. Lig ve TFF 3. Lig’in ikinci yarı müsabakalarının programı kamuoyuna duyuruldu.

GMG Kastamonuspor’un da yer aldığı TFF 2.Lig Kırmızı Grup’ta ikinci devre maçları 11 Ocak Cumartesi günü oynanacak 3 maçla başlayacak. GMG Kastamonuspor, ikinci devrenin ilk maçını 11 Ocak Cumartesi günü İstanbul deplasmanında Tuzlaspor ile oynayacak.

3 CUMARTESİ MAÇI

GMG Kastamonuspor, ligin ikinci devresinde toplam 3 Cumartesi maçı oynayacak. Temsilcimiz, 11 Ocak Cumartesi günü İstanbul Tuzla Belediye Stadyumu’nda Tuzlaspor, 15 Şubat Cumartesi günü Kastamonu Gazi Stadyumu’nda Bodrum Belediyesi Bodrumspor ve 25 Nisan Cumartesi günü ligin son maçında Gazi Stadyumu’nda Birevim Elazığspor ile karşı karşıya gelecek. Böylelikle 3 Cumartesi maçının 1’i deplasmanda, 2’si ise evimizde oynanmış olacak.

13 PAZAR MAÇI

Kırmızı Siyahlılar, ligin ikinci devresinde 13 maçını ise Pazar günleri oynayacak. Temsilcimizin Piserro Kahramanmaraşspor ile 19 Şubat Çarşamba günü oynayacağı 24.hafta karşılaşması ise tek hafta içi maçımız olacak.

GMG Kastamonuspor’un ikinci devrenin ilk 8 hafta maçlarının başlama saati 13.30 olarak açıklandı. İkinci devrenin 9. haftasından itibaren maçların başlama saati 14.30, 12.haftadan itibaren 15.00, 15.haftadan itibaren maçların başlama saati 15.30 olarak duyuruldu.