İnci’den kupa açıklaması

Kastamonu Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Antrenörü Serkan İnci, yarın Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak olan Türkiye Kupası çeyrek final ilk maçı öncesinde açıklamalarda bulundu.

Serkan İnci, “Türkiye Kupası çeyrek finalinde Yalıkavak Spor Kulübü’yle karşılaşacağız. İki aşamalı bir tur. İki maçın sonunda skor üstünlüğünü tutan yarı finale adını yazdıracak. Her yerde zirveyi hedefleyen bir takımız. Türkiye Kupası’nı da müzemize götürmenin ilk adımı adımızı yarı finale yazdırmaktan geçiyor.” Dedi.

Avantajı ele geçirmek istediklerini söyleyen İnci, “Öncelikle kendi evimizde oynayacağımız karşılaşmayı kazanmak istiyoruz. Bu maçta alacağımız avantajlı skorla Yalıkavak’a gitmek istiyoruz. Uzun bir Milli takım arasından sonra Türkiye Kupası maçıyla tekrar salona döneceğiz. Ben Milli takımdayken takımımız burada antrenörlerimizle iyi bir şekilde çalıştılar, Milli takımdan dönen sporcularımızla birlikte yaptığımız antrenmanlarla da maça hazırlandık. Moral motivasyon açısından iyiyiz” diye konuştu.

Serkan İnci ayrıca, Kübra Sarıkaya ve Beyza İrem Türkoğlu sakatlıklarından dolayı forma giyemeyeceğini de söyledi.