“İnsan odaklı çalıştık”

İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Kayıkcı, 2017 yılı faaliyet raporunun onaylanmasının ardından yaptığı açıklamada İl Özel İdaresi’nin karar organı olarak hep insan odaklı olarak çalıştıklarını söyledi.
“İnsan yücelt ki devlet yücelsin” düsturuyla vatandaşa hizmet etmeyi hedeflediklerini belirten Kayıkcı, açıklamasında şunları ifade etti:
“2017 yılı faaliyet raporu onaylandı. Kastamonumuza hayırlı olsun. Öncelikli amacımız kırsalda yaşayan insanlarımızın yaşam standartlarını yükseltmek için yapmış olduğumuz çalışmalar olsa da şehir merkezinde de tarihi yapımıza, kültürümüze uygun, şehrimizin siluetini bozmadan yapmış olduğumuz çalışmalarla 103 bin 108 kilometre karede 372 bin 373 nüfusa hizmet eden bir kurumuz. Bu kurumun karar organı olarak yapmış olduğumuz çalışmalarda hep insan odaklı olarak çalıştık. “İnsan yücelt ki devlet yücelsin” düsturuyla vatandaşıma hizmet etmeyi hedefledik. Aynı anlayışla vatandaşlarımıza bu yatırımların aktarılmasında meclis üyeleri olarak üzerimize düşen her görevi yapmaya devam edeceğiz. Tarihimizden gelen misyonuyla kendi bölgesinde lider bir il olma yolunda yapılan çalışmalarda emeği geçen başta sayın valimiz olmak üzere, milletvekillerimize, İl genel meclis üyelerimize ve il özel idaresi personelimize teşekkür ederiz. 2018 yılında hedeflerimiz doğrultusunda kazasız ve belasız bir çalışma dönemi temenni ediyorum.”