İstanbul KSK’dan Ergün Turan’a ziyaret

İstanbul Kastamonuspor, Fatih Belediye Başkanı M.Ergün Turan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette İstanbul KSK Başkanı Dr. İlker Dilek, Başkan Vekili Şenol Özdemir, Yönetim Kurulu Üyeleri Fahrettin Ertemel ve Sümeyye Esenyel, teknik ekip ve oyuncular yer aldı. Heyet, Belediye Başkanı Ergün Turan’a kulübün mevcut faaliyetleri hakkında bilgilendirmelerde bulunulurken, iş birliği ile gerçekleştirilecek yeni projeler hakkında da fikir alış verişinde bulunuldu.

Kulübün, Fatih ilçesinde gençlere yönelik önemli projelere imza atan sayılı kulüplerden olduğunu ifade eden Ergün Turan; “Biz gençlerimizin sporun içerisinde daha fazla olmasını istiyoruz. Bu anlamda yapmış olduğunuz faaliyetler ve verdiğiniz emekler çok kıymetli. Gençlerimizin sporla daha çok ilgilenmesi için tüm imkanlarımızı sunmaya hazırız. Daha büyük projeler için de kapılarımız her zaman size açık” şeklinde konuştu.

Kulüp Başkanı Dr. İlker Dilek, günün anısına Fatih Belediye Başkanı M.Ergün Turan’a isminin yazılı olduğu 37 numaralı formayı takdim etti.