İYİ Parti’den 2 günlük ziyaret trafiği

  • Genel Merkez ve İl yöneticileri ile Eskişehir Milletvekili Dr. Arslan Kabukcuoğlu’ndan oluşan heyet iki gün boyunca ziyaretlerde bulundu.

İYİ Parti’ninKastamonu’ya gelen STK’lardan Sorumlu Genel Başkan Yrd. Burak Akburak, STK İlişkileri Koordinatörü Korhan Merki, Kurucular Kurulu ve GİK Üyesi Teşkilat Başkan Yardımcısı Ayhan Bölükbaşı, STK İlişkileri Başkan Yardımcısı Sinem Uludamar, STK İlişkileri Başkan Yardımcısı Cem Karakeçili, STK İlişkileri Başkan Yardımcısı Mecit Hazır iki gün süren ziyaretlerde bulundular. İkinci gün ziyaretlerine partinin Eskişehir Milletvekili Dr. Arslan Kabukcuoğluda katıldı.

İl Teşkilatı yöneticilerinin de yer aldığı  İYİ Parti heyeti cuma günü YOL-İŞ şubesini, MÜSİAD’ı ve esnafı ziyaret etti.

İl BaşkanıMehmet Çıvgın, ziyaretlerle ilgili şunları söyledi:

“İlimizde Ankara’dan gelen heyetimizle ve ikinci günü de ziyaretlerimize katılan Eskişehir Milletvekili Dr. Arslan Kabukcuoğlu ile birlikte Kastamonu YOL-İŞ Sendikasını, (Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği) MÜSİAD’ı ziyaret ettik. Ardından da aynı heyetle esnaf ziyaretlerinde bulunduk. Yol-İş Sendikasında Türkiye Yol-İş Sendikası Genel Teşkilat Sekreteri MehmetYolasığmazoğlu, Yol-İş Sendikası 1 No’lu ve 2 No’lu Şube Başkanları Mehmet Çelik ve Sadık Düzgün, MÜSİADKastamonu yeni Şube Başkanı Ahmet Sevgilioğlu’nu ziyaret ettik. Bilgi alışverişinde bulunduk. Esnafımızı da ziyaret ederek sıkıntı ve sorunlarını dinledik. İyi ve çok faydalı bir program oldu. İlimizin sorun ve sıkıntılarını bu şekilde bir kez daha belirlemiş olduk. İlimizi ziyarete gelen İYİ Parti heyetimize ziyaretlerimizde emeği geçenlere de İYİ Parti Kastamonu İl Başkanlığı olarak teşekkür ediyoruz.” CM