Kaptan Faruk’tan moral kahvaltısı

GMG Kastamonuspor’da morallerin yükselmesi amacıyla kaptan Faruk Öcal, takımı kahvaltıda bir araya getirdi.

Oynadığı son 4 karşılaşmada yalnızca 1 galibiyet alabilen GMG Kastamonuspor’un kaptanı Faruk Öcal, dün Abdullah Civliz’in işletmeciliğini yaptığı Nihavent Konağı’nda takımı kahvaltıda buluşturdu.

Özellikle son oynanan Vanspor karşılaşmasında istenilen performansı sahaya yansıtamayan futbolcuların morallerini yükseltmek ve aile olgusunu pekiştirmek amacı ile düzenlenen kahvaltı programı sonrası kısa bir değerlendirme yapan Faruk Öcal, “Hatalarımızdan dersler alacağız. Tekrardan takım olarak omuz omuza verip, kaybettiğimiz puanları telafi edeceğiz. Kastamonu halkının da desteği ile Eyüpspor maçı ile birlikte yeniden yükselişe geçeceğimize inanıyoruz” dedi.

İlk devrenin sona ermesine 4 hafta gibi kısa bir süre kala GMG Kastamonuspor topladığı 22 puanla 6’ncı sırada yer alıyor.

Grubun lideri Ankara Demirspor ile arasında 4 puan fark bulunan kırmızı-siyahlılar oynayacakları Eyüpspor, Sakaryaspor, Bayburt Özel İdarespor ve Elazığspor karşılaşmalarından en az puan kaybıyla çıkmanın hesaplarını yapıyor.