KASGEG Ata’nın huzurundaydı

Kastamonu Genç Girişimciler Derneği (KASGEG) yönetimi , kuruluşunun 6. yılında Atatürk’e saygılarını sunmak üzere Anıtkabir’i ziyaret etti.

KASGEG Genel Başkanı Zafer Küçükşabanoğlu, KASGEG Kastamonu Şube Başkanı Özgür Ergülenoğlu ve KASGEG Üyelerinden oluşan heyet, Anıtkabir’e giderek resmi törenle Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e saygılarını sundular.

KASGEG’i temsilen Genel Başkan Zafer Küçükşabanoğlu mozoleye KASGEG çelengini sundu ve ardından Anıtkabir Özel Defterini imzaladı.

Genel Başkan Zafer Küçükşabanoğlu KASGEG adına Anıtkabir Özel Defterine duygularını yazdı. Küçükşabanoğlu yazısında şu ifadeleri kullandı:

 “Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu

   Gazi Mustafa Kemal Atatürk,

Her şeyin en güzeline layık canım ülkemizin bağımsızlığı için tüm gücüyle mücadele eden, şehitler ve gaziler diyarı memleketimiz Kastamonu’nun geleceği için 6 yıl önce kurduğumuz Kastamonu Genç Girişimciler Derneği’nin (KASGEG) Genel Başkanı olarak yol arkadaşlarımla birlikte büyük bir heyecan, gurur ve mutlulukla huzurunuzdayız.

Atam;

Sizlerin şu anlamlı sözünüzü huzurunuzda tekrar paylaşmak istiyorum:

‘Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak.’

Bizlere bıraktığımız bu anlamlı öğüdü yerine getireceğimize huzurunuzda söz veriyoruz. Ülkemiz ve memleketimiz için hiç durmadan çalışacağız. Gözünüz arkada kalmasın.

Fedakâr yol arkadaşlarımla birlikte huzurunuzda sevgi, saygı ve minnetle eğiliyoruz.

Güzel ülkemizin geleceği değil, bugünü olan gençler olarak her zamankinden daha yüksek sesle haykırıyoruz:

Ne mutlu Türküm diyene!”

Kastamonu Genç Girişimciler Derneği (KASGEG) heyeti, Anıtkabir ziyareti sonrasında eski İçişleri Bakanı hemşerimiz Murat Başesgioğlu ile Ankara’da bir araya geldi.

Kastamonu’nun geleceğinin konuşulduğu toplantı sonrasında Murat Başesgioğlu ve KASGEG Genel Başkanı Zafer Küçükşabanoğlu, Kastamonu Genç Girişimciler Derneği’ne (KASGEG) yeni katılan üyelere üyelik plaketlerini ve rozetlerini takdim ettiler.