KASİAD’ın yeni yönetiminde görev dağılımı

Ayhan Aslan’ın Genel Başkanlığındaki yönetimde Genel Başkan Vekilliğine Atilla Birmiş, Teşkilat Başkanlığına Dr. Av. Fikret Özkan, Genel Muhasipliğe Fikriye Aslan, Genel Sekreterliğe ise Cemal Şenol getirildi.
Kastamonulu Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin (KASİAD) geçtiğimiz günlerde yapılan kongresinde göreve seçilen yeni yönetimi ilk toplantısında görev dağılımı yaptı.
Ayhan Aslan’ın Genel Başkanlığındaki yeni Yönetim kurulunda görevler şöyle paylaşıldı:
Atilla Birmiş (Genel Başkan Vekili), Dr. Av. Fikret Özkan (Teşkilat Başkanı), Mustafa Alp, Rahmi Sezer (Teşkilat Başkan Yardımcıları), Cemal Şenol ( Genel Sekreter), Fikriye Aslan (Genel Muhasip), Kubilay Tüfekçi, Arif Altan Yavuz, Murat Arer, Mustafa Mutron, Pelin Arslan (Genel Başkan Yardımcıları), Burcu Kösem (KASİAD Basın Sorumlusu), Seçil Özkan, Sezai Alkan, Şenol Telli, Ahmet Cemal Özkan (Yönetim Kurulu Üyeleri)
Toplantıda 2020 yılında hayata geçirilmesi planlanan projeler üzerinde de fikir alış verişinde bulunuldu.
KASİAD Genel Başkanı Ayhan Aslan: “Yönetim Kurulu ailemize yeni katılan yönetici arkadaşlarımıza -hoş geldiniz- diyor, yeni bir yıl, yeni bir heyecan, yeni bir ekiple KASİAD ailemizi en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyorum. Geçmiş faaliyetlerimizle rol model olarak yaptığımız etkinlik projelerine farklı yeni projelerimize imza atmayı diliyor, üyelerimizin, siz değerli yönetici tüm arkadaşlarımızın fikirlerine her daim açık olarak, yapacağımız faaliyetlerimizin derneğimize, Kastamonu’muza ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.