Kastamonu Entegre’den LAMSE’yi ziyaret

KASTAMONU ekonominin kalbi olan Organize Sanayi Bölgesi’nde 2013 yılından bu tarafa hizmet veren LAMSE Mobilya, faaliyetlerini aralıksız sürdürüyor.
Kastamonu Entegre CEO’su Haluk Yıldız, Kastamonu Entegre Satış ve Pazarlama Direktörü Cahit Akyıldız ve Kastamonu-Samsun Fabrikalar Direktörü Enüs Koç birlikte LAMSE Mobilya’yı ziyaret etti.
Kastamonu Entegre heyeti, LAMSE Mobilya Fabrikası Sahibi Atıf Yılmaz ile görüştü, fabrika çalışmaları hakkında bilgi aldı. Kastamonu Entegre ailesinin ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren Atıf Yılmaz: “2013 yılından bu tarafa Kastamonu Organize Sanayi Bölgesi’nde hizmet veriyoruz. Mobilya ve kapı üretimi ile Kastamonu ekonomisine katkı sağlıyoruz. 50.yıl kutlama programı kapsamında Kastamonu’ya gelen Sayın Haluk Yıldız ve Sayın Cahit Akyıldız, Sayın Enüs Koç ile birlikte fabrikamızı ziyaret ettiler. Bu kadar yoğun program içerisinde zaman ayırıp bizleri ziyaret ettikleri için kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Bu tür ziyaretler, yatırımcı için bir nevi moral niteliğindedir. Kendileriyle sektörümüz ve fabrikamız çalışmalarımız üzerine sohbet ettik” şeklinde konuştu.
Kastamonu Entegre CEO’su Haluk Yıldız ise: “Bu tür yatırımların Kastamonu’da olması gerçekten çok önemli. Sayın Atıf Yılmaz ile birlikte LAMSE Mobilya’yı gezdik, mükemmel bir tesis. Yeni teknoloji makinelerin olması çok sevindirici. Umduğumuzdan daha düzenli, güzel ve kapsamlı bir tesisi karşımızda bulduk. LAMSE Mobilya Sahibi Sayın Atıf Yılmaz ve ekibine çalışmalarında başarı diliyoruz” dedi.
Ziyaret, günün anısına fotoğraf çekimi ile son buldu. (HABER MERKEZİ)