Kastamonu için bir hayalim var

Kastamonu yararına projeler üretme vizyonuyla çalışmalarına devam eden Kastamonu Genç Girişimciler Derneği (KASGEG), yayına aldığı yeni web sitesiyle Kastamonu için kurulan hayallerin gerçeğe dönüşmesi yolunda adım attı.
www.kastamonuicinbirhayalimvar.com adlı siteyi ziyaret edenler, Kastamonu için arzuladıkları ne varsa yazarak, bir istek havuzunun oluşturulmasına katkı sağlıyor. 3 ay boyunca toplanacak hayaller, başlıklar halinde birleştirilerek kentimizin yöneticilerine teslim edilecek.
Dernek Başkanı Zafer Küçükşabanoğlu, projeyi ile ilgili açıklamasında şunları söyledi:
“Bugün memleketimize kazandıracağı faydaya çok inandığımız bir haberle karşınızdayız. Tüm Kastamonuluların kullanımına açık olan kastamonuicinbirhayalimvar.com web sitemiz üzerinden memleketimizde gerçekleşmesini istediğimiz, uğruna hayal kurduğumuz, Kastamonu için gerekli olduğuna inandığımız fikirlerimizi bir araya getiriyoruz. Yapılması gereken tek şey siteyi ziyaret edip fikirlerimizi iletmek.”
Siteye gönderilen tüm hayallerin ziyaretçiler tarafından okunabileceğini belirten Küçükşabanoğlu sözlerini şöyle sürdürdü:
“Teknolojinin gücünü kullandığımız bu projeyle; yıllardır altı çizilen fakat hayata geçirmekte zorlandığımız “birlikte hareket etme, istek ve temennilerimizi güçlü bir şekilde duyurma” fırsatını yakalayacağımıza inanıyoruz. 3 aylık süre sonunda iletilen tüm hayaller düzenli bir biçimde sınıflandırılarak tarafımızca şehrimizin idari makamlarına teslim edilecek ve gerçekleştirilmeleri için takip edilecektir. Şehrimizin değerli yöneticilerinin de adeta bir anket niteliğindeki böylesine önemli bir veriyi dikkatle değerlendireceklerine inanıyor ve Kastamonu İçin Bir Hayalim Var projesinin hayırlı olmasını temenni ediyorum.”