Kastamonu için…

Kastamonuspor 1966 Kulüp Başkanı Metehan Babaş, Play-Off Çeyrek Final ilk maçından en iyi sonuçla döneceklerini söyledi.

Küme düşme hattından gelerek lig üçüncüsü olan takımın teknik heyet ve futbolcuların Hatay’da Kastamonu’yu en iyi şekilde temsil edeceğinden kimsenin şüphesi olmamasını söyleyen Metehan Babaş, şunları söyledi:

“İlk devresini 15’nci sırada noktaladığımız ligi 3’üncü bitirmenin haklı gurur ve onurunu yaşıyoruz. Lig maratonundan çok farklı ve telafisi olmayan maçlara çıkacağımız Play-Off müsabakalarının zorlu geçeceğini düşünüyorum ama sonunda başarılı olacağımıza inanıyorum. Sezonun ikinci yarısında çıkışa geçip Play-Off’a kalan tek ekip biziz. Bu moralle çıkacağımız Play-Off maçlarını bir bir geçeceğimize ve 1.Lig’e adımızı yazdıracağımıza inanıyorum. Play-Off Çeyrek Final turunda grubumuzda en iyi performans sergileyen ekiplerinden biri olan Hatayspor’la karşı karşıya geleceğiz. Küme düşme hattından aldıkları bir takımı 3’üncü yapan teknik heyet ve futbolcularımızın Hatay’da da Kastamonu’yu en iyi şekilde temsil edip Kastamonu’ya avantajlı bir skorla döneceklerinden şüphem yok. Kastamonu tarihinde önemli bir eşik olarak gördüğümüz bu zorlu turu, kalbi Kastamonu için atan tüm Kastamonulularla kurduğumuz kopmaz gönül bağından alacağımız güçle geçeceğiz, Kastamonu için başaracağız.”