Kastamonuspor, her türlü senaryoya hazır

 

Kastamonuspor 1966’da 24 Erzincanspor maçının hazırlıkları dün de Karayolları sahasında teknik direktör Ahmet Duman’ın yönetiminde devam etti.

Hafif sakatlığı nedeniyle hafta başından bu tarafa idmanlara katılmayan Cabir Coşar, dün takımla birlikte çalışmalara başladı. Sakatlığı bulunan Haşim Çoban ve Günay Şakar ile birlikte düz koşu yapan Cabir Coşar’ın Erzincan maçında oynayabileceği öğrenildi.

Sakatlıklar nedeniyle haftanın tüm idmanlarında tam kadro bir çalışma sergileyemediklerinden yakınan teknik direktör Ahmet Duman, “Fatih Selimhan Solmaz ve Fatih Özçelik bir önceki antrenmana katılamamışlardı, bugün ise aramızdalar. Ama bugün de Yaşar Çetin’i dinlendiriyoruz. Tam kadro çalışamadık, ancak Erzincan maçına inşallah tam kadro çıkacağız” dedi.

Erzincanspor’un ilk yarıdaki gibi kapalı bir savunma yapacağını düşünmediğini de söyleyen Ahmet Duman, rakiplerinin de puana ihtiyacı olduğunu belirtti. Duman, yine de kapalı bir savunma anlayışıyla karşılaşmaları durumunda da farklı alternatif taktiklerinin olduğunu söyledi.

Kastamonuspor 1966, dünkü antrenmanda dar alanda taktik çalışmasının yanı sıra şut çalışması da gerçekleştirdi. Teknik patron Ahmet Duman, savunma oyuncularıyla da özel bir çalışma gerçekleştirdi.

Kırmızı siyahlılar bugün yine saat 13.00’da Karayolları sahasında yapacakları antrenmanın ardından Erzincanspor maçının hazırlıklarını tamamlayacak.