Kastamonuspor’da Dersim hazırlığı

Kastamonuspor 1966, Tunceli’de Dersimspor’la oynayacağı ilk yarının son maçına tam konsantre olmuş durumda.

İsmail Dikmenli Spor Tesisi’nde Teknik Direktör Ahmet Duman yönetiminde  gerçekleşen antrenmanda kuvvet çalışması yapıldı. Sakat olan Muhammed Haşim Çoban’ın katılmadığı antrenman yaklaşık 1.5 saat sürdü.

Bugün yapılacak tek antrenmanla hazırlıklarına devam edecek olan Kastamonuspor 1966, yarın sabah Kastamonu’dan ayrılacak.

Yarın saat 11.00’de Kastamonu’dan Ankara’ya hareket edecek olan Kastamonuspor 1966 kafilesi, saat 17.15’deEsenboğa Havaalanı’ndan Elazığ’a uçacak. Geceyi Elazığ Akgün Otel’de geçirecek olan kırmızı siyahlılar cumartesi günü Tunceli’ye hareket edecek. Tunceli’de Grand Saroğlu Otel’de konaklayacak olan Kastamonuspor 1966, maç sonrası yeniden Elazığ’a geri dönüp gece Akgün Otel’de kalacak. Kastamonuspor 1966, Elazığ’dan sabah 06.00 uçağıyla Ankara’ye dönecek. Kırmızı siyahlılar, Karşıyaka ile oynayacağı Ziraat Türkiye Kupası maçı için Esenboğa Havaalanı’ndan öğle saatlerinde İzmir’e uçacak. Kırmızı siyahlı ekip İzmir’de Anemon Otel’de kampa girecekve çarşamba günü oynanacak maçı beklemeye başlayacak.