“Kaybetmeden dönmek istiyoruz”

  • GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım, “Etimesgut Belediyespor kazanabileceğimiz rakip. Kazanabilecek oyuncu grubumuz ve birlikteliğimiz var. İnşallah kazanıp, kazanamıyorsak da kaybetmeden dönmek istiyoruz. Bunu başaracak gücümüz ve moralimiz var” dedi.

GMG Kastamonuspor Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım dün gerçekleştirilen antrenman öncesi yaptığı açıklamada Pazar günü deplasmanda oynayacakları Etimesgut Belediyespor karşılaşmasını kazanmak istediklerini söyledi.

İyi bir rakibe karşı oynayacaklarını ifade eden Ahmet Yıldırım şunları söyledi:

“Onun akabinde, genç mücadele eden bir rakibe karşı iyi bir oyun ortaya koyarak aldığımız galibiyet bizi son derece sevindirdi. Bu haftada Etimesgut Belediyespor ile karşı karşıya geleceğiz. Suni çim, saha zemini iyi değil. Ona göre hazırlanacağız, ona göre motive olacağız. İyi bir takım, oturmuş bir takım. Geçtiğimiz sezon Play-Off’u son anda kaçıran bir takım. İyi bir maç olacak diye düşünüyorum. Tek korkum zemin. İnşallah kaza bela yaşamadan döneriz. Kazanabileceğimiz bir karşılaşma. Kazanabilecek oyuncu grubumuz ve birlikteliğimiz var. İnşallah kazanıp, kazanamıyorsak kaybetmeden dönmek istiyoruz. Bunu başaracak gücümüz ve moralimiz var.”

Sivas Belediyespor karşısında iyi bir galibiyet aldıklarını dile getiren Ahmet Yıldırım, “Sivas maçı öncesinde üzüldüğümüz bir kupa maçı oldu. Erzincan’ı eleyip bir üst tura çıkmak istiyorduk. Bizi eleyen Erzincan, bir üst turda Beşiktaş ile eşleşti. Bizde büyük bir takımı Kastamonu’ya getirmek istiyorduk. Bunu üzüntüsü var” diye konuştu.