Kazım Bolat’tan mutluluğa imza

TRT Kastamonu Temsilcisi ve Kastamonu Sözcü Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Kazım Bolat dünyaevine girdi.

Bolat, Belediye Başkanlığı Özel Kalem Personeli Sıtkı Kırcıoğlu ve eşi Perihan Kırcıoğlu’nın kızları Olukbaşı Özel Anadolu Hastanesi’nde görevli Nurcan Kırcıoğlu ile hayatını birleştirdi.

Salon Şahane’de düzenlenen törende  SGK’dan emekli Hasan Bolat ve eşi Fadime Bolat, dünürleriyle birlikte evlatlarının mürüvvetini görme mutluluğunu yaşadılar.

Nurcan ve Kazım çiftinin nikâhını Belediye Başkanlığı Evlendirme Memuru İbrahim Erhan kıyarken, şahitliklerini de AK Parti Kastamonu Milletvekili Metin Çelik, CHP Kastamonu Milletvekili Hasan Baltacı, eski Kastamonu Milletvekili Mehmet Yıldırım, Önceki Dönem Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Veteriner Hekimler Odası Başkanı H. İbrahim Maşalacı, Türk Basın Birliği başkanı Ferhan Çapraz ve Mehmet Sarıyer yaptı. Aile Cüzdanını veren Babaş ve şahitler çifte mutluluklar diledi.

Müzisyen Murat Sarı’nın canlı müziği eşliğinde yapılan düğün törenine şahitlerin yanı sıra AK Parti İl başkanı Doğan Ünlü, CHP İl Başkanı Hikmet Erbilgin, Belediye Meclisi Üyesi ve İşadamı Zeki Kebeci, SFC Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülamoğlu, Kızılay Derneği Kastamonu Şube Başkanı Akif Güzel, Basın mensupları, Belediye Başkanlığı çalışanları başta olmak üzere Kırcıoğlu ve Bolat ailelerinin dost ve yakınları katıldı.

Nurcan ve Kazım çiftine mutluluklar diler, ailelerini de kutlarız. CM