Kırmızı siyaha adanmış bir ömür

Kastamonu Rotary Kulübü, Kastamonuspor’un 40 yıldık emekçisi olan Ünal Feyzioğlu’nu dünkü antrenmanda onore etti.
Rotary Kulübü, her yıl düzenli olarak verdiği meslek ödülüne bu yıl Ünal Feyzioğlu’nu layık gördü. Kastamonuspor 1966’nın malzemecisi olarak görev yapan ve kulübün 40 yıldır kahrını çeken Ünal Feyzioğlu’na plaketi dün Kastamonu Üniversitesi sahasında düzenlenen antrenmanda verildi.
Belediye Başkanı Tahsin Babaş, Kulüp Başkanı Metehan Babaş, Genel Kaptan Ahmet Baysan ve Teknik Direktör Ziya Doğan’ın da hazır bulunduğu törende Ünal Feyzioğlu’na plaketini Rotary Kulübü 2430’uncu Bölge Guvernör Yardımcısı Av. Evren Karaahmet verdi.
2Belediye Başkanı Tahsin Babaş “Rotary Kulübü’ne teşekkür ediyorum. Sporun, top toplayıcısıyla, malzemecisiyle, teknik direktörüyle, futbolcusuyla, yönetimiyle tamamen birbirine bağlı olduğunu gösterdiler. Sporda birlik ve beraberlik önemli. Rotary Kulübü, Kastamonuspor’a yıllarca malzemeci olarak emek vermiş olan malzemecimiz Ünal Feyzioğlu’na plaket takdim etmek istediler. Ben de canı gönülden katılıyorum. Nice nice yıllar, hep birlikte Kastamonu halkına ve Kastamonuspor’a hizmet vermek nasip olur” ifadelerini kullandı.
Rotary Kulübü 2430’uncu Bölge Guvernör Yardımcısı Evren Karaahmet ise “Dünyada barışın ve insanlığın gelişmesine sebep olmuş, dünyanın en eski sivil toplum kuruluşlarından Rotary Kastamonu temsilcileri olarak, her sene mesleğinde uzun süre emek vermiş, hizmet etmiş, mesleğine aşk ile yapmış kişilere nacizane onore etmek adına vermiş olduğumuz meslek ödülümüz var. Bu ödül, ödülü kime verdiğimiz bizim için çok değerlidir, çok özel bir amacı vardır. Ünal abimiz, 40 yıldır Kastamonuspor’un içerisinde. 40 yıldır çok başkanlar değişti, çok hocalar değişti, çok futbolcular değişti ama değişmeyen iki tane şey var: Bir tanesi bu şehrin Kastamonuspor sevgisi birisi de Ünal abimiz. İnşallah Allah çok uzun ömürler ve sağlık verir de yıllar boyu daha sevdiği işe hizmet etme imkanı bulur” dedi.
Kastamonuspor’da yöneticilik yaptığı dönemde Ünal Feyzioğlu ile çalışma imkanı bulduğunu da söyleyen Karaahmet, “Ne kadar titiz ve işine aşk ile bağlı olduğunu çok iyi bilirim. Kalbinin ne kadar temiz olduğunu da çok iyi bilirim. Bu ödülü takdim etmek bana düştü, bundan dolayı da çok büyük onur duyuyorum” diye konuştu.
Kastamonu Rotary Kulübü, antrenman sonrasında kırmızı siyahlı futbolculara tatlı ikramında da bulundu.