KLD’nin genel kurulu yarın

Kastamonu Abdurrahmanpaşa Lisesi Mezunları Derneği’nin (KLD) olağan genel kurul toplantısı yarın (31 Aralık 2016, Pazar) İstanbul’da yapılıyor.

Ataköy 3.kısımdaki Bakırköyspor Vakfı Tesisleri’nde yapılacak genel kurul saat 14.00’te başlayacak.

Dernek Başkanı Nurettin Öztürk, üyelere genel kurula katılımlarının derneğin çalışmalarındaki verimlilik açısından önem taşıdığı çağrısı yaptı.

Dernek yönetimi, genel kurul çağrısında toplantı noktasına nasıl ulaşılabileceği ve üye olsun olmasın tüm mezunların katılmasının arzu edildiğiyle ilgili şu bilgi ve dileği de paylaştı:

 

Üsküdar veya Ayrılıkçeşme’den Marmaray ile Kazlıçeşme’ye ulaşılır. Kazlıçeşme ile Bakırköyspor Tesisleri taksi ile 15 TL civarında tutar veya Kazlıçeşmeden halkotobüsleri kullanılabilir. Bu taktirde Ataköy Karakolu karşısında Ataköy Park durağında inilir. Ayrıca İDO ile Bostancı ve Kadıköy’den Bakırköy’e gelinebilir Bakırköy İskele ile tesis arası taksi ile 6-7 TL tutmaktadır.

Üyelerimizle birlikte bütün mezunlarımız genel kurulumuza davetlidir. Arzu etmeniz halinde eşli katılımınız bizleri memnun edecektir. Toplantı sonrasında aynı tesislerde düzenlediğimiz yemeğe katılmak istemeniz halinde lütfen rezervasyon yaptırınız. (Yemek ücreti 65 TL )

Rezervasyon için: Recep Yılmaz: 0546 270 5757 veya 0538 280 9800 Niyazi Şentürk: 0532 371 7683

Harita için tık layın ız