"Kolay olmayacak ama imkansız değil"

Kastamonuspor 1966’da Teknik Direktör Ziya Doğan, Etemisgut Belediyespor maçı öncesinde yaptığı değerlendirmede, rakiplerinin zor bir takım olduğunu ve saha şartlarının da kendileri için dezavantaj olduğunu söyledi.
Kendileri için zor bir maç olacağını ancak şartların da bu şekilde olduğunu söyleyen Ziya Doğan, “Elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Alıştığımız ortamın dışında oynayacağımızdan dolayı şartlara alışmak için tek idman gerçekleştirdik ve idmanlarımızı Hasan Doğan Spor Tesisleri’nde gerçekleştirdik. Bu şartlar altında Etimesgut maçında alacağımız 3 puan bizi çok önemli yerlere götürür” dedi,
Rakiplerinin ligin en az gol yiyen ikinci takımı olduğunu da söyleyen Ziya Doğan, “Normalde az gol atan bir takımdı. Ancak geçtiğimiz hafta Eyüpspor’a karşı patlama yaptılar. Bu yüzden de çok moralliler. Bizimle aynı puandalar. Bizim nasıl hesaplarımız varsa onların da hesapları var. Çok zor bir maç olacak” diye konuştu.
Zorluklara alışmaları gerektiğini de söyleyen Ziya Doğan, “Zorluklara alışmamız lazım. Bu birkaç haftayı daha kayıpsız kapatırsak, her geçen hafta daha iyi duruma geleceğiz. Bu havamızı devam ettirebilmemiz için deplasmandan tekrar 3 puan ile dönmemiz lazım. Kolay olmayacak ama imkansız değil” şeklinde konuştu.