Koza 4. Kırtasiye Fuarı bugün başlıyor

 Kastamonu Koza Kitabevi’nin bölgesel bazda düzenlediği ve her geçen yıl gelişen Kırtasiye ve Kitap Tanıtım Fuarı’nın dördüncüsü bugün kapılarını açıyor.

Zirve Center’deki düğün salonunda gerçekleşecek ve iki gün açık kalacak fuara Türkiye’de kırtasiye ve kitap konusunda önder konumda olan 13 firma katılıyor.

 

Recep ErgülKastamonu’nun tek kırtasiye koptancısı olan Koza Kitabevi, Kırtasiye, Eğitim Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti’nin sahibi Recep Akgül, 2 gün sürecek olan tanıtım fuarı ile ilgili şunları söyledi:

“İlimizde Kitap ve Kırtasiye alanında 18 yıldır hizmet veriyoruz. Önceki sene sayılı firma ile başladığımız kitap ve kırtasiye tanıtım fuarımıza bu yıl 13 seçkin firmamız katılıyor. Her geçen sene katılımcı firma sayımız artarak etkinliklerimizi ve tanıtımımızı gerçekleştiriyoruz.

2016 yılı kırtasiye kitap tanıtım ve satış aktivitesine firmamıza bağlı Kastamonu başta olmak üzere çevre illerimiz olan Çankırı, Sinop, Karabük illerimizde bulunan bayilerimiz katılıyor. Hem yeni çıkan ürünleri ve teknolojileri görüyor, hem de siparişlerini de bu sayede verebiliyorlar.

İki gün sürecek olan tanıtım fuarımıza tüm hemşehrilerimizi, il içi ve il dışında bulunan kırtasiyeci ve kitabevlerinin sayın sahip ve yetkililerini de bir kez daha davet ediyoruz.”

Cengiz MUHZİROĞLU