KSK 1966 Teknik Direktörü Yıldırım: “Kazanmaya istekli bir takımız”

Kastamonuspor 1966 Teknik Direktörü Ahmet Yıldırım, yarın karşılaşacakları Bodrumspor maçı ve Türkiye Kupası’ndaki yeni rakipleri 24 Erzincanspor’u değerlendirdi.

Bodrum maçının kendileri için çok önemli olduğunu söyleyen Ahmet Yıldırım, “Zor bir rakibe karşı oynayacağız. Ama 3 maçtır kazanan ve istekli bir takımız. Bol gol atan, seri yakalayan bir takım olduk. Yukarıları hedefliyorsak bunun devamı gelmesi gerekiyor. Çünkü hedefimiz yukarılarda yer almak. Herkesin ciddiye alması gereken bir takım olduğumuzu göstermememiz için kazanmamız gerekiyor, kazanamıyorsak kaybetmeden dönmemiz gerekiyor” dedi.

Bodrum maçı  sonrasında hafta içerisinde Kahramanmaraş ile karşılaşacaklarını söyleyen Ahmet Yıldırım, “O da çok önemli ve zorlu bir maç. Hemen arkasından Pazar günü tekrar Ergene Velimeşespor’a konuk olacağız. Arka arkaya maçlar var. Oyuncularımız bu şartları kaldırabilecek sayıda ve güçteler” dedi.

Kupayla ilgili ise Yıldırım, “Bizim için lig önemli ama Ziraat Türkiye Kupasında 1-2 tur daha ilerlemek istiyoruz. En azından ile büyük takımlardan birinin gelmesini sağlamamız gerekiyor. Kastamonu’ya keyif olur diye düşünüyorum. İnşallah son üç maçtır olduğu gibi, kupa da dahil kazanarak devam etmek istiyoruz” diye konuştu.