KSK entübe

Üst üste aldığı kötü sonuçlarla kendisini düşme potasında bulan GMG Kastamonuspor, dün Gazi Stadyumu’nda Ankara ekibi Mamak Futbol Kulübü ile karşı karşıya geldi. 70.dakikadan itibaren sahada 10 kişi mücadele eden rakibi karşısında bir türlü golü bulamayan GMG Kastamonuspor, 1 puana razı oldu.

GMG Kastamonuspor bu sonuçla puanını 21 yaparken, ligin dibindeki Kardemir Karabükspor’un bir sıra üstünde yer aldı. Temsilcimiz için önümüzdeki haftalar artık çok daha zor geçecek.

İLK DEVRE

DAKİKA 3: GMG Kastamonuspor lehine kazanılan serbest vuruşta, Oğuzhan’ın ceza sahasına gönderdiği topa Metincan Cici’nin kafa vuruşunda meşin yuvarlak ağlarla buluştu. Hakem, bu pozisyonda faul gerekçesiyle golü geçerli saymadı.

DAKİKA 12: GMG Kastamonuspor atağında, Mustafa topu sağdan ceza sahasına gönderdi. Ön direkteki Oğuzhan’ın vuruşunda top yandan auta gitti.

DAKİKA 28: Metincan Cici’nin ceza sahasına gönderdiği top, arka direkte bomboş olan Recep’in önünde kaldı. Çaprazda kaleci Erhan ile karşı karşıya kalan Recep’in vuruşunda top üstten auta gitti.

DAKİKA 45: Bir başka GMG Kastamonuspor atağında Recep topu soldan ceza sahasına ortaladı. Arka direkte Oğuzhan’ın bomboş pozisyondaki kafa vuruşunda top üstten auta gitti.

DAKİKA 45+3: Savunma arkasına atılan topta, Oğuzhan kaleci Evra ile karşı karşıya kaldı. Vuruşunda Evra topu uzaklaştırmayı başardı.

İKİNCİ DEVRE

DAKİKA 56: GMG Kastamonuspor lehine kazanılan köşe vuruşunda, ceza sahasına gelen topu kaleci Evra elinden kaçırdı. Boşta kalan topa Metincan Cici vurdu. Meşin yuvarlak üstten auta gitti.

DAKİKA 68: Bir başka GMG Kastamonuspor atağında, Mustafa topu sağdan ceza sahasına ortaladı. Defanstan seken top arka direkte Metincan Cici’nin önünde kaldı. Metincan Cici bu pozisyonda zor olanı yaptı ve topu auta gönderdi.

DAKİKA 76: Gelişen GMG Kastamonuspor atağında, Oğuzhan sağdan ceza sahasına girdi. Çaprazdan sert şutunda top kaleci Evra’da kaldı.

DAKİKA 78: Mamakspor’un ilk etkili atağında Görkem defans arkasına atılan topla kaleci Sefa ile karşı karşıya kaldı. Vuruşunda Sefa topu ayaklarıyla uzaklaştırmayı başardı.

DAKİKA 83: GMG Kastamonuspor atağında, Metincan Cici sağ kanattan kale önüne topu havalandırdı. Kerem bomboş pozisyonda topa kafa ile vursa da, atak aut ile sonuçlandı.