KSK’da kritik saatler

  • Kastamonuspor için şehirden çıt çıkmıyor. Kırmızı siyahlı taraftarlar takımın geleceğinden endişeli. Şehirdeki sessizlik karşısında kulübün şimdiki en büyük destekçisi Aygün ailesinin alacağı karar merakla bekleniyor.

Geride bıraktığımız sezon kısıtlı imkanlara rağmen katıldığı ligde, lige tutunmayı başaran GMG Kastamonuspor’da yeni sezon yine derin ve korkutan bir sessizlik hakim.

Son iki sezondur kulübün maddi ve manevi tüm yükünü çeken Aygün ailesinin yeni sezon öncesi nasıl bir yol izleyeceği merak konusu olurken, buna karşılık şehrin Kastamonuspor noktasındaki sessizliği de dikkat çekiyor.

GMG Kastamonuspor Onursal Başkanı Cengiz Aygün, ailesiyle bir süredir yürüttüğü görüşmeler sonucunda artık bir karar aşamasına geldi. Cengiz Aygün, bugün veya en geç yarın Kastamonu’ya gelerek şehrin ileri gelen bürokrat, siyasetçi ve işadamlarıyla toplantılar yapacak ve aile olarak aldıkları kararı paylaşacak. Cengiz Aygün’ün yeni haftanın ilk günü ise görüşlerini kamuoyu ile paylaşacağı öğrenildi.

Diğer yandan GMG Kastamonuspor ile ilgili yaşanan son gelişmelerin yanı sıra Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun Kastamonu ziyaretine ilişkin dün akşam TV366’da Spor Özel programı gerçekleştirildi.

Yılmaz Acar Davut, Serkan Horuz, İrfan Salcı, Erkan Yılmaz ve Erhan Veren, bu iki konuda değerlendirmelerde bulundular. TV366 Spor Özel programı, facebook ve youtube hesapları üzerinden izlenebiliyor.