KSK’nın yaşam savaşı vereceği 2. Yarı başlıyor

  • Borçlarını ödeyip transfer yasağını kaldırtamadığı için ligin ikinci yarısında da kısıtlı kadrosuyla mücadele edecek olan kırmızı-siyahlılar, her biri final niteliği taşıyacak 19 maçın ilki için bugün deplasmanda Bursa Karacabey karşısına çıkıyor. Karşılaşma saat 13.00’da başlayacak.

GMG Kastamonuspor’un, geçmiş dönemlerin borçlarından kaynaklı transfer yasağı başta olmak üzere sorunlarla giriş yaptığı ve ilk yarısını 19 puanla 16’ncı sırada, düşme potasının eşiğinde kapattığı sezonun yaşam savaşı vereceği ikinci yarısı bugün başlıyor.

Ekrem Al’ın ardından göreve getirilen Levent Eriş yönetiminde belirli bir toparlanma yaşayan kırmızı-siyahlılar, “transfer yasağının kaldırılıp takviye edilecek kadroyla giriş yapma” ihtimalinin boşa çıktığı ikinci yarıya deplasman maçıyla giriş yapacak.

Altyapıdan gelen genç futbolcuların sözleşmesi süren deneyimli isimlerle harman edildiği kısıtlı kadrosuyla aynı zamanda hayatta kalma anlamı taşıyan ligde kalma mücadelesi verecek olan GMG Kastamonuspor’un rakibi Bursa Karacabeyspor.

Kırmızı-siyahlılar, ilk yarı evinde oynadığı maçta 1-1 berabere kaldığı rakibi karşısında ikinci yarıya iyi bir başlangıç yapabilmek için ter dökecek. Karacabey M. Fehmi Gerçeker Stadı’nda 13.00’te başlayacak maçı Malatya’dan Deniz Sercan Akgül yönetecek.