Kulağımız Kırşehir’de

Misli.com 2.Lig Kırmızı Grup’ta kümede kalma yarışındaki takımlar birbirinden zorlu karşılaşmalara çıkacaklar.

GMG Kastamonuspor, Play-Off mücadelesi veren Kırklarelispor’a, TY Elazığspor ise yine Play-Off mücadelesi veren Kırşehir Belediyespor’a konuk olacak.

35.hafta karşılaşmaları öncesinde GMG Kastamonuspor’un 36, TY Elazığspor’un 29 puanı bulunuyor. Bitime 4 hafta kala GMG Kastamonuspor 7 puanlık avantajı bulunuyor.

ELAZIĞ YENİLİRSE…
GMG Kastamonuspor, Kırklarelispor deplasmanından galibiyetle ayrılır Elazığspor ise Kırşehir Belediyespor deplasmanından mağlubiyetle ayrılırsa aradaki puan farkı 10’a çıkacak. GMG Kastamonuspor, son 3 haftadaki sonuçlara bakılmaksızın ligde kalmış olacak.

GMG Kastamonuspor, Kırklareli maçından beraberlikle ayrılır ve Elazığspor mağlup olursa aradaki puan farkı 8 olacak. Son 3 haftaya girilirken GMG Kastamonuspor büyük bir avantajı ele geçirecek.

GMG Kastamonuspor yenilir, Elazığspor galibiyetle ayrılırsa aradaki puan farkı 4’e düşecek. KSK yenilir, Elazığspor ise beraberlikle ayrılırsa fark 6’ya inecek. Kastamonuspor’un yenildiği, Elazığspor’un ise puan ya da puanlar aldığı hafta olursa, Elazığspor ligde kalma umutlarını son haftalara taşıyacak.