Kuzeykent İşmerkezi’nde yeni yönetim işbaşında

p1810603Divan Başkanlığını İbrahim Tozan’ın yaptığı Genel Kurul’da mevcut Başkanı Fehmi Yılmaz aday olmazken Kuzeykent Toplu İş Merkezi Site Yönetimi Başkanlığına katılımcıların tamamının oyunu alan Kastamonu Entegre çalışanı ve AA Muhabiri Vural Akkirpi seçildi. Akkirpi’nin Yönetim Kurulu Sedat Tüysüzoğlu ve Zeynep Şahin, Denetim Kurulu Asil Üyeliğine de Ahmet Karaman ve Burhan Tutsak’tan oluştu.

p1810606180 üyesi bulunan Kuzeykent Toplu İş Merkezi Site Yönetimi genel kurulunda konuşan Başkan Fehmi Yılmaz, döneminde gerçekleştirilen çalışmaları sıraladı ve “Belediye Başkanımız Tahsin Babaş’la gerekli görüşmeleri yaptık ve işyeri önüne yapılan çıkıntılar için proje hazırlandı. İşyeri sahipleri yaptıkları çıkıntıları bu projeye uygun olarak yapmaları da karara bağlandı. Burada hizmet veren tüm herkes de bu projeye uyacak” dedi.

Yılmaz konuşmasını, “Görevi genç dinamik arkadaşlara bırakıyorum. Biz yine de onların yanındayız. Bu İş Merkezi’nin ileriye gitmesi içinde yine hep birlikte çalışacağız” diye noktaladı.

p1810607Yeni Başkan seçilen Vural Akkirpi de yaptığı konuşmada şunları söyledi:

” Biz de aldığımız bu hizmet Bayrağını en üstlere taşımak için yönetimimiz ve üyelerimizle birlikte layıkı ile çalışacağız. İnşaaallah İş Merkezimizi yeni çalışmalarımızla daha da iyi konuma getirmek için mücadele edeceğiz. Bizde burayı daha iyi nasıl yapabiliriz, daha iyi yaşam alanına nasıl çevirebiliriz, nasıl güzel projeleri hayata geçirebiliriz, bu konulara çalışmalarımıza ağırlık vereceğiz. İş Merkezimizin sıkıntısı olan alt yapıya çalışmalarımızda öncelik vereceğiz, Kuzeykent her geçen gün büyüyor ve gelişiyor, bizde bu gelişme nezdinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi ve genel kurula katılan ve bugüne kadar başarılı hizmetler veren başkan ve yönetimleri ile üyelere de çok teşekkür ediyorum.”

ismerkezGenel Kurulda, İş Merkezi’ne inilen merdivenlerin daha düzgün hale getişrilmesine, Başkan ücretinin 400, Başkan Yardımcısı ve Muhasip Üye ücreti 150, Denetim Kurulu Üyesi 75 TL olmasına, İş Merkezi’nde bulunan işyerlerindeki çıkıntıların Belediyece onaylanan mevcut projeye göre uygun hale getirilmesine, uygun olmayan çıkıntıların uygun hale getirilmesine, İş Merkezi içinde işyerleri dışında meydana gelen elektirik arızalarının site yönetimi tarafından yapılmasına, Sözleşmesi biten ATM’lerden yılda 9 bin TL kira alınmasına oy birliğince karar verildi. Projeye uygun olan çıkıntılardan yıllık metre kare başına 10 TL işgaliye alınmamasına da oy çokluğu ile karar verildi.

CENGİZ MUHZİROĞLU