KUZKA’dan enerji verimliliği destek semineri

Kuzey Anadolu Kalkınma Ajansı (KUZKA)’nın 2021 yılı kalkınma ajansları kaynak verimliliği teması ve yönetim danışmanlığı önceliği doğrultusunda başlattığı seminerler serisi “Enerji Verimliliği Destekleri – Verimlilik Artırıcı Projeler (VAP)” semineriyle devam ediyor.

 Bölgede kaynak verimliliği ve yönetim danışmanlığı konularında kamu ve özel sektörün ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik teknik destek programı ilan eden KUZKA, beşincisi gerçekleştirilecek “Enerji Verimliliği Destekleri – Verimlilik Artırıcı Projeler (VAP)” semineriyle söz konusu alanlarda danışmanlık ihtiyacı duyan işletmelerin proje desteklerinden faydalanmasını ve işletmelerin bu alanlarda bilgi birikimlerini artırmayı amaçlıyor.

KUZKA tarafından gerçekleştirilecek seminerdeEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Proje Destekleri Daire Başkanı Ersoy Metin, enerji verimliliği konusunda sağlanan destekler- verimlilik artırıcı projelerkonusunda bir sunum gerçekleştirecek.

 Seminer 24 Mart’ta

Kastamonu, Çankırı ve Sinop’tan kamu ve özel sektör temsilcilerinin katılımına açık olacak seminer24 Mart 2021 Çarşambagünü, saat 14:00’da çevrim içi ortamda zoom uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek. Seminere katılmak isteyenler ajansın web sitesinden (www.kuzka.gov.tr)https://us02web.zoom.us/j/83131271128?pwd=dmFickZIV1g3T1NacVhaeU84Vk1MZz09uzantılı link üzerinden kayıt yaptırmak suretiyle katılım sağlayabilirler.