Lider OSGB’den bir ilk

2016 yılından bu tarafa ilimizde faaliyet gösteren Lider Ortak Sağlık Güvenlik Birimi (OSGB), hizmet kalitesini arttırmaya yönelik çalışmalarını sürdürüyor.

Dr. Yusuf Öztürk’ün sahibi olduğu Lider OSGB, yaptığı başvuruların ardından İSO 9001Kalite Yönetim Sistemi Belgesi, İSO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi, İSO 10002 Müşteri Memnuniyet Sistemi Belgeleri alarak hizmet kalitesi ve güvenliğini ulusal ve uluslararası alanda tescilledi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Lider OSGB Genel Müdürü Dr. Yusuf Öztürk, 5 yıldır Kastamonu ve ilçeleri ile birlikte komşu illerde de İş Sağlığı ve Güvenliği alanında en kaliteli ve güvenilir hizmeti verme gayretleri içinde olduklarını ve yaptıkları başvuruların ardından uluslararası kalite yönetim, iş sağlığı güvenliği ve müşteri memnuniyeti belgelerini şirketlerinin bünyesine katmış olmaktan memnuniyet duyduklarını ifade etti.

Dr. Öztürk, bu belgeler ile çalıştıkları firmalara daha kaliteli hizmet vereceklerini belirterek Kastamonu halkının ve işverenlerinin her şeyin en iyisine layık olduğunu kaydetti.

(Haber Merkezi)