MasterChef’e Gökçeöz damgası

MasterChef’in eleme bölümlerine katılan Kastamonulu yarışmacı Mehmet Gökçeöz, Somer Şef’e benzerliği ile dikkat çekti.

Yarışmanın jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu ile benzerlik taşıyan Mehmet Gökçeöz, pek çok kişinin kendisini Somer Şef sandığını ve bu nedenle fotoğraf çektirmek istediğini söyledi.

Mehmet Şef’in ‘Masterchef’e nasıl katıldınız?’ sorusuna ise Somer Şef araya girerek, ‘Girince kapıdan yanlışlıkla almışlardır hoşgeldin şef diye’ cevabını verdi.

Somer Şef’e benzerliği ile dikkat çeken Mehmet Gökçeöz, yeğenlerinin geçtiğimiz sezon haftada birkaç kez kendisini arayıp “Amca televizyondasın ne yapıyorsun orada” dediklerini de ifade etti.  Ankara’da katıldığı kahve festivalinde Somer Şef’e benzerliği dolayısıyla pek çok kişinin ilgisiyle karşılaştığını söyleyen Mehmet Gökçeöz, Somer Şef olmadığını söylemesine rağmen ilgiye engel olamadığını aktardı. Mehmet Şef ise Somer Şef’e benzerliğinin omuzlarına ekstra yük bindirdiğini, dolayısıyla yemeği iyi yapması gerektiği konusunda tatlı bir uyarıda bulundu.

SOMER ŞEF: BİZİM ÇEKİMLER UZUN SÜRÜYOR ARADA BENİ İDARE EDERSİN

Yaptığı yemekle jüri üyelerinin beğenisini kazanan Mehmet Gökçeöz, önlüğünü Somer Şef’in elinden aldı. Somer Şef, bazen çekimlerin uzun sürdüğünü, her gün saat 3 gibi gelip kendisini idare etmesi halinde yemeklerini kendisinin pişireceğini söyleyerek yarışmacıyla şakalaştı.

MEHMET GÖKÇEÖZ KİMDİR?

Aslen Kastamonu olan ve 18 yaşında ailesiyle birlikte Ankara’ya yerleşen Mehmet Gökçeöz, sosyal medya hesabından yaptığı yemek paylaşımları ile dikkat çekiyor. Mehmet Gökçeöz tıbbi mümesillik ve aynı zamanda DJ’lik yapıyor. Diğer yandan yaptığı paylaşımlardan çok seyahat yaptığı anlaşılan Mehmet Gökçeöz, MasterChef Türkiye’de 16 yarışmacı arasına kalabilmek için önümüzdeki günlerde düello etabında mücadele edecek.