Masterler kupasına kavuşuyor

2020-2021 TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi Batı Karadeniz Bölge toplantısı yarın saat 15.00’da River Mill Park toplantı salonunda Çaydeğirmeni’nde yapılacak.

TMVFL Federasyon Başkanı Kenan Gürsu, Başkan Vekili Mustafa Ekşioğlu, TMVFL Milli Karma Sportif Direktörü Güvenç Kurtar, Bölge Temsilcileri Kurul Başkanı Ali Şahin ve Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş ile birlikte Kastamonu’nun da yer aldığı Batı Karadeniz Bölgesi’nde yer alan takımların yöneticileri de toplantıya katılacak.

EV SAHİBİ ÇAYDEĞİRMENİ VETERANLAR

Bu sene ilk defa TMVFL Futbol Liginde yer alacak Çaydeğirmeni Veteranlar takımı River Mill Park’ta ki toplantıya ev sahipliği yapacak. TMVFL Batı Karadeniz Bölgesinde yer alan takımlar Mavi ve Yeşil iki grupta geçen yıl mücadele etmişlerdi. Geçen yıl ligde yer alan takımlarımız ile beraber bu sene ilk defa ligde yer alacak takımlarımızın yöneticileri de toplantıda yer alacaklar.

TMVFL 2019-2020 Sezonu Batı Karadeniz Bölgesinde Yeşil grupta Karadeniz Ereğli Zafer Men Masterler ve Mavi grupta Kastamonu Masterler sezonu şampiyon olarak tamamlayan takımlara şampiyonluk kupası verilecek. Fair-play ödülünün sahibi olan takımlara da ödülleri yine toplantıda verilecek.