Masterler’e çifte ödül

2020-2021 TMVFL Türkiye Masterler ve Veteranlar Futbol Ligi Batı Karadeniz Bölge toplantısı Çaydeğirmeni’nde yapıldı.

TMVFL Federasyon Başkanı Kenan Gürsu, Başkan Vekili Mustafa Ekşioğlu ve Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş ile birlikte Batı Karadeniz Bölgesi’nde yer alan 20 takımın yöneticileri toplantıya katıldı. Toplantı öncesinde TMVFL yönetimi Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış Gebeş’i makamında ziyaret etti.

Bu sene ilk defa TMVFL Futbol Liginde yer alacak Çaydeğirmeni Veteranlar takımı River Mill Park’ta ki toplantıya ev sahipliği yaptı. Çaydeğirmeni River Mill Park’ta gerçekleştirilen toplantıya, Batı Karadeniz bölgesinde yer alan Zonguldak, Ereğli, Alaplı, Çaycuma, Devrek, Çaydeğirmeni, Bartın, Karabük, Kastamonu, Safranbolu, Düzce, Bolu, Akçakoca temsilcileri katıldı. Geçen yılın bir değerlendirmesi yapıldı. Takımların istek ve düşüncelerinin dile getirildiği toplantıda Federasyon Başkanı Kenan Gürsu yeni sezonla ilgili talimatlarla ilgili bilgiler verildi.

TMVFL 2019-2020 Sezonu Batı Karadeniz Bölgesinde Yeşil grupta Karadeniz Ereğli Zafer Men Masterler takımına ve Mavi grupta Kastamonu Masterler sezonu şampiyon olarak tamamlamışlardı. Karadeniz Ereğli Zafer Men Masterler ve Kastamonu Masterler takımlarına şampiyonluk kupası verildi. Ayrıca TMVFL Futbol Ligi’nde yılın takımı ödülü Kastamonu Masterler takımına verildi. Zonguldak Veteranlar, SBD Karadeniz Ereğli Veteranlar, Karabük Aydınlıkevler Veteranlar ve Karabük Yaşa ve Yaşat Veteranlar takımlarına Fairy-play ödülleri de toplantıda verildi.