Misli.com tepkiler büyüyor

Bu sezon 2.Lig ve 3.Lig’e isim sponsoru olan ve maçları yayınlayacağını açıklayan Misli.com eleştirilerin odağında.

Tüm maçları yayınlamayan ve yayınladığı karşılaşmaları da tek kamerayla spikersiz bir şekilde izleyiciye aktaran Misli.com, ilk günden bugüne eleştiriliyordu.

GMG Kastamonuspor’un da sezon içinde birkaç maçını beklentinin altına bir seviyede yayına alan Misli.com’un eleştiriler sonrasında nasıl bir tepki vereceği merakla bekleniyor.

Son haftalarda maçları yayın listesine almayan Misli.com’a bu kez kulüpler açık bir şekilde eleştirilerini dile getirdiler. 2’nci Lig Beyaz Grup’ta mücadele eden Hekimoğlu Trabzon Futbol Kulübü’nün Başkanı Celil Hekimoğlu; “Çarşamba günkü maç için takımımız uçak programı uymadığı için bugünden Niğde’ye gitti ve 3 gün sonra perşembe günü ancak dönebilecek. Tüm bunlar Misli.com maçları yayınlasın diye ve işin kötüsü yayın da yok. Haftanın 4 iş gününü kaybeden biz yöneticiler” ifadelerini kullandı.

Bir başka Beyaz Grup ekibi Kocaelispor ise paylaşımında şunları yazdı: “Ligimizin yayıncı kuruluşu Misli.com2un 3 haftadır maçlarımızı canlı yayınlamamasının nedenini merak ediyoruz. Pandemi nedeniyle stadyuma gelemeyen binlerce taraftarımız bir nebze olsun canlı yayın ile hasretlerini giderirken, yayıncı kuruluşun her hangi bir açıklama yapmadan bu şekilde karar vermesine anlam veremiyoruz. Kocaelispor sadece bir kulüp değil camiadır. Kocaelispor görmezden gelinecek bir camia değildir, bir an önce bu vurdumduymazlığa son verilmelidir.”