“Mücadelemizden vazgeçmeyeceğiz”

Hentboldaki temsilcimiz Kastamonu Belediyespor Başkanı Bülent Bıyıklı, “Skor ne olursa olsun mücadelemizden vazgeçmeyeceğiz” dedi.

Kastamonu Belediyespor’un hem ülkemizde hem de Avrupa’da başarıyla mücadele ettiğine dikkat çeken Bülent Bıyıklı, “Süper Lig’de namağlup bir şekilde şampiyonluğun en güçlü adayı olan takımımız, Türkiye Kupası’nda da yoluna emin adımlarla devam ediyor. Avrupa’da bu sene de Türkiye’de ilkleri başararak mücadelemize devam ediyoruz. Bilindiği üzere çeyrek finaldeki ilk maçımızı Macaristan ekibine karşı oynadık. Macaristan ekibi geçtiğimiz sezonun Avrupa şampiyonu. İyi bir takımlar. Onlarla zorlu bir karşılaşmaya çıktık ve mağlup olduk. Hafta sonu oynayacağımız rövanş karşılaşmasında Kastamonu’ya yakışır bir mücadele sergileyeceğiz. Skor ne olursa olsun, mücadelemizden asla ve asla vazgeçmeyeceğiz” diye konuştu.

Bülent Bıyıklı açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Sezon boyunca bizi en çok mutlu eden durum ise Kastamonu seyircisinin müthiş desteği oldu. Özellikle Avrupa maçlarında salonu adeta şenlik havasına çeviren Kastamonu seyircisine ne kadar teşekkür etsek azdır. Yensek de yenilsek de maçın başından sonuna kadar desteği bir an olsun bırakmayıp takımlarının her zaman yanında oldular. Yine aynı şekilde maçlarımızı takip eden ve desteklerini her zaman sürdüren Valimiz Yaşar Karadeniz’e, milletvekilimiz Hakkı Köylü başta olmak üzere tüm vekillerimize, Belediye Başkanımız Op. Dr. R. Galip Vidinlioğlu ve ekip arkadaşlarına, siyasi parti il başkanlarımıza, tüm paydaş kurumlara ve sivil toplum kuruluşlarımıza destekleri için çok teşekkür ediyorum.”