Mustafa Afacan’ın acı günü; Fahrettin ağabeyi kaybettik

Şehrimizin tanınan, sevilip sayılan bir siması daha ardından hizmetlerini, anılarını bırakıp aramızdan ayrıldı. Kastamonu Valiliği Emekli Makam Şoförü Fahrettin Afacan (73) vefat etti.

Gazetemiz yazarı Mustafa Afacan’ın babası olan Fahrettin Afacan bir süredir kanser tedavisi görüyordu.

Fahrettin Afacan, Hacı Nimet Darende Camii’nde dün öğle sonrası kılınan cenaze namazının ardından Merkez Nalcıkuyucağı köyünde son yolculuğuna uğurlandı.

Nuriye Afacan’ın eşi, Mustafa Afacan ve Filiz Kara’nın babaları, İl Sağlık Müdürlüğü personeli Hemşire Satiye Afacan ve Safranbolu’da ikamet eden Bülent Kara’nın kayınpederleri olan Fahrettin Afacan’ın cenaze törenine Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu, Ticaret ve Sanayi Odası (KATSO) Başkanı Oğuz Fındıkoğlu, KATSO önceki dönem Başkanı Selçuk Arslan, SFC Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Gülamoğlu, Yol-İş Sendikası Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Mehmet  Yolasığmazıoğlu, Yol-İş Sendikası 2. Nolu Şube Başkanı Sadık Düzgün, Barutçuoğlu Alışveriş Genel Müdürü Caner Çaycı, Türkiye Kamu-Sen Kastamonu İl Temsilcisi Nedim Afacan ve basın mensuplarının da aralarında olduğu Afacan ailesinin dost ve yakınları katıldı.