Mustafa Gür son yolculuğuna uğurlandı

GÜR’ÜN CENAZE TÖRENİNE 11. CUMHURBAŞKANI ABDULLAH GÜL’ÜN YANI SIRA SİYASET CAMİASINDAN ÇOK SAYIDA İSİM KATILDI

Solunum yetmezliği ve yüksek tansiyon nedeniyle kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden iş adamı Remzi Gür’ün babası Mustafa Gür (85), son yolculuğuna uğurlandı. Gür’ün cenaze törenine 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün yanı sıra siyaset camiasından çok sayıda isim katıldı.
Solunum yetmezliği ve yüksek tansiyon nedeniyle kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden iş adamı Remzi Gür’ün babası 85 yaşındaki Mustafa Gür, Fatih Camii’nde ikindi namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. Cenazede taziyeleri Gür’ün çocukları Remzi, Bilal, Necati ve Nihat Gür ile kızı Hayriye Oğuz ve yakınları kabul etti.
Mustafa Gür’ün cenazesine Gür’ün ailesinin yanı sıra 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Cihad Vardan, AK Parti İstanbul İl Başkanı Selim Temurci, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kardeşi Mustafa Erdoğan ve bazı belediye başkanları, milletvekilleri, yakınları ve vatandaşlar katıldı.
İstanbul Müftüsü Rahmi Yaran’ın kıldırdığı cenaze namazının ardından Mustafa Gür’ün naaşı Topkapı Mezarlığı’nda toprağa verildi.İHA