Off-Roadculara su sürprizi!

KASTAMONU'NUN İNEBOLU İLÇESİNDE OFF-ROAD YAPMAK İÇİN DEREYE GİREN GENÇLER, BİR SÜRE İLERLEDİKTEN SONRA SULARIN YÜKSELMESİ ÜZERİNE MAHSUR KALDILAR. SUDA SAPLANAN ARAÇ, KEPÇE YARDIMIYLA ÇEKİLEREK KURTARILDI. (VEDAT YUNUS İKİZOĞLU/KASTAMONU-İHA) Kastamonu'nun İnebolu ilçesinde off-road yapmak için dereye giren gençler, bir süre ilerledikten sonra suların yükselmesi üzerine mahsur kaldılar. Suda saplanan araç, kepçe yardımıyla çekilerek kurtarıldı.

İnebolu’da off-road yapmak için dereye giren gençler, bir süre ilerledikten sonra suların yükselmesi üzerine mahsur kaldı. Suda saplanan araç, kepçe yardımıyla çekilerek kurtarıldı.  

Kastamonu’nun İnebolu ilçesinde off-road yapmak isteyen bir grup genç, 4×4 araçları ile birlikte ilçeye bağlı Kızılkara mevkiindeki dereye giriş yaptı. Off-road heyecanı yaşamak isteyen gençler, araçlarıyla derede birçok engeli aşarak ilerlemeye başladı. Maceraperest gençler, bir süre ilerledikten sonra yükselmiş olan suların azizliğine uğradı. Derede yükselen sulara saplanan gençler, kendi çabalarıyla araçlarını sudan çıkaramadı. Bunun üzerine gençler, iş makinesinden yardım istedi. Gençlerin mahsur kaldığı bölgeye gelen kepçe, suya saplanan aracı çekerek çıkardı. İHA