"Önümüzde zor maçlar var"

Kastamonuspor 1966 kulüp sözcüsü Ahmet Baysan, Ziraat Türkiye Kupası serüvenini ve şampiyonluk yarışını değerlendirdi. Kupada elde ettikleri başarının ardından ligde sekteye uğramadan yollarına devam ettiklerini söyleyen Ahmet Baysan, şampiyonluk hedefine kilitlendiklerini fakat ikinci devrede çok zor maçların kendilerini beklediğini söyledi.
Bütün maçlara çok ciddi yaklaştıklarını söyleyen Ahmet Baysan, “Devre arasında nokta atışı transferler yaptık. Takımımız daha da güçlendi. Sezon sonu büyük bir talihsizlik yaşamazsak ipi göğüsleyeceğimizi düşünüyorum. İkinci devre daha zor geçecek. Çok zorlu maçlar bizi bekliyor” diye konuştu.
Ziraat Türkiye Kupası maçları nedeniyle 3-4 günde bir maç yaptıklarını ve bu durumun takımı da yıprattığını dile getiren Baysan, “Uzak deplasmanlar oldu ama hepsini başarı ile atlattık. Bu başarının devam edeceğini düşünüyorum. Ziraat Türkiye Kupası’nda ciddi bir gelir elde etmedik. İddaa ve federasyondan paralar geldi. Ama konuşulduğu kadar yüksek rakamlar kazanamadık. Takımımız üst düzey bir takım olduğunu herkese gösterdi” dedi.