Özel İdare KHS kaçan puanlara yanıyor

Bölgesel Amatör Lig 4.Grup’ta bu sezon fırtına gibi esen Özel İdare KHS, Ladik, Altınordu ve Osmancık maçlarında kaçan puanlara yanıyor.

Çarşambaspor’un 27 puanla zirvede olduğu ligde 21 puanla ikinci sırada yer alan Özel İdare KHS, sezona Görelespor mağlubiyeti ile başlasa da ardından oynadığı 9 karşılaşmada yenilgi yüzü görmedi. Ligin şu anda zirvesinde olan Çarşambaspor’u ve son oynadığı maçta da şu anda sıralamada üçüncü olan Atakum Belediyespor’u mağlup eden Özel İdare KHS, ligin alt sıralarında yer alan takımlardan aldığı talihsiz puan kayıpları ile zirvenin biraz gerisinde kaldı.

Özel İdare KHS, 14 takımdan oluşan ligde şu anda 14 puanla 6’ncı sırada bulunan Osmancık Belediyespor ile 1-1, 9 puanla 12’nci sırada yer alan Altınordu ile 1-1, 8 puanla 13’ncü sırada bulunan Ladik Belediyespor’la 2-2 berabere kalarak 6 puan kaybı yaşadı.

Ligin ilk devresinin bitimine üç hafta kala Özel İdare KHS, 8’nci sıradaki Niksar Belediyespor’la, 9’ncu sıradaki Merzifonspor’la ve 14’ncü sıradaki Ünye 1957 ile karşı karşıya gelecek. Bu üç maçtan da kayıpsız ayrılmanın hesaplarını yapan Özel İdare KHS, ligin devresinde puan farkını daha fazla açtırmak istemiyor.

 

Özel İdare KHS     – Görelespor          : 1-2
Cumhuriyet Üniv.    – Özel İdare KHS      : 1-2
Özel İdare KHS     – Çarşambaspor     : 2-1
Ladik Belediyespor  –  Özel İdare KHS     : 2-2
Özel İdare KHS     – 1074 Çankırı       : 2-0
Özel İdare KHS        – Boyabat 1868       : 2-1
Altınordu Bld.         – Özel İdare KHS  : 1-1
Özel İdare KHS        – 1926 Bulancak      : 7-0
Osmancık Bld.        – Özel İdare KHS  : 1-1
Özel İdare KHS         – Atakum Bld.         : 1-0
Niksar Bld.              – Özel İdare KHS  : 1 ARALIK
Özel İdare KHS         – Merzifonspor        : 8 ARALIK
Ünye 1957               – Özel İdare KHS : 15 ARALIK