Özel İdare KHS Sivas deplasmanında

Bölgesel Amatör Lig 4.Grup’ta mücadele eden İl Özel İdare KHS, ligin ikinci haftasında Sivas Üniversitesi GSK’ya konuk olacak. Cumhuriyet Üniversitesi Sahası’nda oynanacak olan karşılaşma, yarın saat 15.00’da başlayacak. İl Özel İdare, bu karşılaşmada, sezonun ilk galibiyetini almak için mücadele edecek.

Ligin ilk haftasında Görelespor’u sahasında konuk eden, maçta 1-0’lık üstünlüğü de yakalayan ancak kaçırdığı sayısız gole karşılık sahadan 1-2’lik mağlubiyetle ayrılan Özel İdare; bu mağlubiyeti Sivas’ta alınacak bir galibiyetle unutturmak istiyor.

Cumhuriyet Üniversitesi GSK ise geçen hafta 1074 Çankırıspor’a konuk oldu. Sivas temsilcisi, karşılaşmadan 0-1’lik galibiyetle ayrıldı. Lige iyi bir başlangıç yapan Cumhuriyet Üniversitesi, Özel İdare maçını da kazanarak seri yakalamanın hesabını yapıyor.

Karşılaşmayı Samsun’dan Berkay Yavuz yönetecek. Yavuz’un yardımcılıklarını Samsun’dan Eray Pınar ve Musa Çetindemir yapacak. Maçın dördüncü hakemi olarak ise Amasya’dan Adem Karakaya görevlendirildi.