Özel İdare KHS Teknik Direktörü Karakiraz: “Beklemediğimiz bir puan kaybı”

Bölgesel Amatör Lig 4.Grup’ta mücadele İl Özel İdare KHS de Teknik Direktör Özcan Karakiraz, Altınordu deplasmanında alınan 1-1’lik beraberliği değerlendirdi.

Karakiraz, iki farklı 45 dakikada iki farklı oyun oynadıklarını belirterek, üçüncü bölgede son vuruşları yapamadıklarını söyledi.

Özcar Karakiraz’ın açıklaması şöyle:

“2 farklı 45 dakika oynadık. İlk yarı rakibi küçümsedik, oynanmamış maçı kazanmış havasıyla oynadık. Rakip konsantrasyon eksikliğimizi iyi değerlendirdi ve ilk yarıyı önde kapattı. Daha disiplinli, daha derli toplu daha alışılmış oyunla ikinci yarıda işi toparladık, golü bulduk, pozisyonları bulduk. 2-3’üncü golü de attık ama hakem ofsayt olarak nitelendirdi. Oyun anlamında, özellikle ikinci yarı rakibe üstünlük kurduk. Bulduğumuz pozisyonları değerlendirseydik daha farklı olurdu. 3’üncü bölgede sonunu getiremedik. Bu tarz maçlarda puan kaybını düşünmüyorduk. Ama böyle düşünür ve böyle oynarsak değil bu maçı başka maçı da kazanamayız. Yeniden eski kimliğimize bürünüp, iştahlı coşkulu halimize dönüp bu hafta ve sonraki maçlarda daha iyi sonuçlar almak istiyoruz.”

Açıklamasında Kastamonuspor’a da değinen Karakiraz, “Aldığı galibiyetten dolayı Kastamonuspor’u tebrik eder, başarılarının devamını dileriz. İnşallah bu sene Kastamonuspor ligi en iyi şekilde tamamlayacaktır” dedi.