Quiet Abana ve Pınarbaşı’nda lansman heyecanı

Abana ve Pınarbaşı ilçelerimize yapılacak olan konaklama tesislerinin lansman toplantısı bugün düzenlenecek.

İşadamı Dr.Aydoğan Süer, tarafından hayata geçirilmeye hazırlanan Quiet Abana ve Quiet Pınarbaşı projeleri bugün ilk kez kamuoyunun karşısına çıkacak. Kastamonu Üniversitesi Salonu’nda yapılacak lansman toplantısı saat 14.30’da başlayacak.

Otel projelerinde Abana’da Wyndham Otel ve Tatil Köyleri, Pınarbaşı’da ise Ramada Otelleri ile ön sözleşme imzalandığı öğrenildi.

Yatırım ortakları Transtur, Simart, Akdemir İnşaat ve Ahenk Yol Bakım, Markalama ve İşletme Çözüm Ortağı SNM Otel Yönetim ve Danışmanlık olan dev projelerin 2023 yılına hazır hale gelmesi bekleniyor.

Aydoğan Süer, “Pınarbaşı ve Abana’da klasik otel konaklamasının ötesinde, nefes kesen doğal güzellikler arasında, farklı bir mimari anlayış ile yola çıktık. Projelerimizin çok beğenilmesi neticesinde bugün geldiğimiz noktada, dünyanın en büyük otel zincirlerinden olan ve ülkemizde de tanınan Wyndham ve Ramada otelleri ile ön protokol yaptık. 2023 yılında bu iki tesisin de açılışını yapmayı hedefliyoruz” dedi.

Quiet Pınarbaşı, 94 oda 188 yatak kapasitesi ile hizmet verecek. 3 bin metrekare ticari alan ve çok amaçlı kongre merkezi ile öne çıkacak olan projede akaryakıt istasyonu da yer alacak.  Quiet Abana ise 100 dönüm alan içinde, 130 oda 300 yatak kapasitesine sahip olacak.